Moduly a funkce

Rozšiřte modulární systém dle svých potřeb.

HelpDesk systém WebTiket v sobě obsahuje několik modulů pomocí kterých se dá ze systému vytvořit informační nebo účetní systém.

Faktury

Fakturační modul nabízí možnost přímé fakturace ze systému. Vystavené faktury lze libovolně exportovat a zpracovávat různé reporty ať už dle stavu (faktura přijatá, faktura vydaná) tak podle měny. Vydané faktury je možné velmi jednoduše pomocí pár kliknutí odeslat mailem přímo zákazníkovi na základě interní šablony, kterou upravujeme dle přání klienta.

Jedná se o veskrze ideální řešení především pro menší firmy, které si nechtějí pořizovat drahé účetní nebo ekonomické systémy. Fakturaci lze samozřejmě nastavit v závislosti na tom, zda jste/nejste plátci DPH. Pokud jste plátci DPH, tak uvítáte možnost jednoduchého nastavení sazeb DPH.

Přehled služeb

Jedná se o modul, pomocí kterého lze jednoduše a efektivně spravovat databázi zákazníků a jim poskytnutých služeb. U jednotlivých služeb lze nastavit jejich popis, kontaktní osobu, platnost a případně pokud se jedná o služby poskytované pro určitý časový horizont i četnost fakturace a výše fakturované ceny.

Tento modul musí být instalován ve spojení s modulem Faktury.

Kontaktujte nás

Pokud máte nějaký dotaz nebo zájem o tiketovací systém WebTiket – neváhejte nás kontaktovat.

* povinné položky